رودیا پلاست
خانه / سطل / تولید سطل بنایی پلاستیکی ارزان قیمت

تولید سطل بنایی پلاستیکی ارزان قیمت

تولید سطل بنایی پلاستیکی ارزان قیمت در تیراژ بالا می تواند بسیار به صرفه برای صادر کنندگان به کشور های همسایه باشد. کشور ما ایران از این لحاظ کاملا می تواند تامین کننده به شمار بیاید، چرا که در ساخت و فروش این محصول با توجه به دسترس پذیری راحت به مواد اولیه، در بخش تولیدی مشکلی ندارد.

سطل بنایی پلاستیکی

تفاوت سطل بنایی پلاستیکی و فلزی

سطل بنایی پلاستیکی اگر از جنس خوب ساخته شود به صورتی که هم انعطاف و هم سختی قابل توجهی را داشته باشد، به طوری که علاوه بر سبکی و داشتن مقاوت بالا، بتواند محصولات ساختمانی را مانند رنگ و گچ را به راحتی حمل و جابجا نماید.

سطل بنایی

بعضی افراد هستند که از سطل دست دوم برای این مسئله نیز بهره می برند، اما متاسفانه سطل دست دوم آن کیفیتی که باید داشته باشد ندارد و خود از وزن بالایی برخوردار است که سطل بنایی پلاستیکی از چنین ویژگی برخوردار نیست.

در مقابل ما سطل فلزی را داریم که سطل فلزی خود کیفیت قابل توجهی برای کار های ساختمانی دارد. اما ایجاد و سر و صدا بیش از حد و قیمت بالای آن نسبت به نوع پلاستیکی به دلیل افزایش قیمت بیش از اندازه فلزات، تقریبا برای خریداران نمی صرفد که اقدام به خرید سطل فلزی بنایی نمایند.

قیمت سطل بنایی

قیمت سطل بنایی پلاستیکی

در بازار برای هر محصولی یک قیمت عمده و یک قیمت خرده ای وجود دارد.

قیمت عمده مربوط به خرید حداقل یک کارتن تا یک خاور و حتی بالاتر است. معمولا فروشنده های عمده فروشی در تعداد بالای یک نیسان خرید انجام می دهند و در کنار این محصول، محصولاتی مانند سطل زباله اداری، سطل پلاستیکی شفاف، سطل پلاستیکی 20 لیتری نیز سفارش می دهند تا بتوانند حجم خرید خود را افزایش و قیمت خرید را کاهش دهند.

در اقتصاد ایران بسیار مهم است که ارزان بخریم و خوب بفروشیم.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیکها
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: محمد زمانی
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل پلاستیکی ماست

فروش سطل پلاستیکی ماست 1 کیلویی

سطل ماست پلاستیکی 1 کیلویی یکی از پر مصرف ترین مدل های مصرفی در بین …